gabinet kosmetyczny - Sopot, Gdańsk, Gdynia - kosmetyczka
Sopot ul. Haffnera 6 - Krzywy Domek
Tel. 58 5555 120
Kom. +48 500 079 383Zabiegi KLAPP

 

 


  KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno i ciała oraz jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawową filozofię niemieckiej firmy KLAPP Cosmetics.

Podstawą sukcesów oraz osiągnięć produktów firmy KLAPP Cosmetics jest innowacja technologiczna, autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG. W połączeniu z kosmetykami do użytku domowego, które pozwolą zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania, firma KLAPP Cosmetics opracowuje wyspecjalizowane linie dla każdego rodzaju skóry,zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Firma KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. Wśród jej największych osiągnięć można wymienić:

 • ASA PEEL – linia kosmetyków wykorzystuje kombinacje kwasów α i β, dzięki której uzyskuje się intensywne działanie złuszczające i odbudowujące naskórek. Dodatkowo połączenie z mocznikiem, kwasem hialuronowym potęguje działanie nawilżające. Natomiast dodatek kwasu mlekowego zwiększa przenikalność przez naskórek wcześniej wspomnianych substancji;

 • REPAGEN – patent firmy KLAPP Cosmetics - kompleks biologicznych substancji aktywnych (retinol, ASC III, DMAE, DHEA, kwas hialuronowy, BX ARGIRELINE), oddziałujących na trzy warstwy naszej skóry. Dzięki takiej kombinacji efekty zabiegu porównywane są z liftingiem twarzy wykonywanym metodami inwazyjnymi w chirurgii plastycznej. Na szczególną uwagę zasługuje tu Argirelina, będąca wierną kopią botoxu – substancji wprowadzanej drogą iniekcji przez lekarzy medycyny estetycznej,

 • wykorzystanie ATP, substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych w skórze(kolagen, elastyna), bardzo rzadko o substancji tej mówi się w kosmetologii, częściej w medycynie lub biotechnologii;

 • autorskie połączenie 3 typów kwasu hialuronowego (małocząsteczkowy, wielocząsteczkowy i nanocząsteczkowy) w jednym preparacie dało możliwość wielokierunkowego nawilżenia skóry na jej różnych poziomach;

 • wprowadzenie do kosmetyków komórek macierzystych, pozyskiwanych ze specjalnie wyselekcjonowanego gatunku jabłoni domowej Malus Domestica, mających zdolność długotrwałego kumulowania wody i utrzymywania tym samym funkcji życiowych komórek.


Firma z powodzeniem wykorzystuje własne patenty i rozwiązania technologiczne, w tym np. REGESTRIL I MATRIXYL – substancji stworzonych przez firmę Sederma – USA (wykorzystywane w liniach STRI PEXAN i SKIN CON CELLULAR) w celu redukcji rozstępów oraz stymulacji syntezy włókien kolagenowych, opóźniając przedwczesny rozpad elastyny i kolagenu. Wykorzystuje także prace niezależnych instytutów badawczych, takich jak np. serii IMMUN SUN prace australijskich instytutów badawczych, przetestowanie następnie w oparciu o metodę COLIPA, która bada poziom ochrony UVA w próbach metody in vitro.KLAPP Cosmetics jest dwukrotnym zwycięzcom najbardziej prestiżowej nagrody Beauty Award na niemieckim rynku w branży kosmetyków profesjonalnych.

Konkurs ten jest organizowany przez Health and Beauty Business Media GmbH, opiera się na badaniach prowadzonych przez niezależny instytut badania rynku, na grupie około 500 salonów kosmetycznych. Wśród kryteriów oceny występują: poziom tolerancji skóry oraz skuteczność użytych aktywnych składników, łatwość użytkowania, wzornictwo opakowań, innowacyjne koncepcje leczenia, wsparcie marketingowe, produkty i sprzedaż, edukacja, szkolenia, a także jakość usług świadczonych przez przedstawiciela handlowego. Wyróżnienie to jest najwyższą formą uznania, przyznawaną przez klientów firm rynku kosmetycznego. Dbałość o dobre relacje z nimi oraz potrzeba komunikacji z odbiorcami końcowymi wyrażona jest również poprzez redagowanie i wydawanie magazynu „For sou”, który dociera do 500 000 czytelników.

 

Zabieg C – PURE ~ linia nawilżająca

FACE INFUSION

 

Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Program pielęgnacyjny C PURE przynosi spektakularne efekty zarówno w profilaktyce jak i w zwalczaniu oznak starzenia się cery. Skojarzenie kompleksu witamin sprzyjających zdrowiu i urodzie wraz wyciągami roślinnymi nasila działanie witaminy C oraz podnosi walory zabiegu. Działa nawilżająco, wzmacnia naczynia krwionośne, ujednolica zmiany barwnikowe oraz działa dezaktywująco na zmiany trądzikowe.

Preparaty używane w zabiegu:

ENZYME PEEL
ESSENTIAL POWDER
NEUTRALIZER
SERUM/MASK
C
ONCENTRATE
RELAXING CREAM
 

Zabieg ASA PEEL ~ linia z kwasami owocowymi

 

 

Zabieg ASA PEEL, w połączeniu z mikrodermabrazją diamentową, przełamuje bariery stosowanego dotąd, wydawałoby się z optymalnym skutkiem, zabiegu z zastosowanie aparatury.


Zastosowanie kwasów organicznych jako elementu wspierającego wydaje się nie do przecenienia dla naszej skóry, gdzie wiele problemów dermatologicznych ma u swego podłoża proces nadmiernego rogowacenia, które prowadzi do pogrubienia warstwy naskórka, braku elastyczności oraz uwidocznienia plam pigmentacyjnych. Eksfoliacja chemiczna ułatwia wchłanianie substancji aktywnych, między innymi odżywczych i regenerujących, będąc sprzymierzeńcem przenikania naskórkowego. Aktywuje działanie fibroblastów, prowadząc do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny, odmładzając skórę, korygując zmarszczki i blizny.Wykazuje działanie wyrównujące przebarwienia, a także bakteriobójcze, szczególnie istotne w rozpoznaniu nadmiernego łojotoku.


Spektrum działania zabiegu:

 • usunięcie zrogowaciałej warstwy skóry i zanieczyszczeń,

 • zwiększenie wilgotności,

 • przyspieszenie podziału komórek - regeneracja anti-aging,

 • wyrównanie plam posłonecznych lub starczych,

 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny - ujędrnienie,

 • wyzwolenie energii międzykomórkowej,

 

 


Zabieg CAVIOR POWER

 


 

Do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie dla skóry suchej, zmęczonej i wymagającej regeneracji.

 • skuteczna kuracja przeciwstarzeniowa

 • działanie intensywnie nawilżające

 • stymulacja syntezy kolagenu

 • wiązanie wody w naskórku

Innowacyjna linia pielęgnacyjna, która łączy w swojej recepturze delikatną energię składników aktywnych z ekskluzywnością stosowanych preparatów i komfortem uczestnictwa w zabiegu.
Skóra sucha, zmęczona, dojrzała- wymagająca regeneracji znajdzie w zabiegu kawiorowym sojusznika w walce o wydobycie z niej blasku i naturalnego piękna. Wysokowartościowy kompleks substancji aktywnych DNA- marine, wyodrębniony z ikry rybiej, intensywnie nawilża i stanowi idealny składnik odmładzający. Ekstrakt z kawioru uruchamia funkcje silnie regenerujące. Naturalne bio- peptydy wspomagają wymianę komórek, panthenol, kwas hialuronowy, ekstrakt z hydrolitów wpływają korzystnie na gospodarkę wodną skory. Wynikiem synergii składników jest skóra promieniująca świeżością oraz witalnością.
 

Zabieg CS III ~ linia stymulująca włókna kolagenowe

Zabieg CS III jest przeznaczony dla kobiet od 30 roku życia. Produkty składające się na zabieg ukierunkowane są na działanie regeneracyjne oraz poprawę nawilżenia. Najistotniejszą dla działania regeneracyjnego substancją jest ASC III wspomagającą syntezę kolagenu typu III- głównego białka budulcowego skóry. Dzięki obecności tej substancji efektem wykonania zabiegu jest poprawa kondycji skóry atroficznej. Kolagen pochodzenia morskiego tworzy na naskórku film spełniający dwie funkcje- ochronną przed nadmierną utratą wody i kumulację jej ze środowiska zewnętrznego. Wyciąg z alg brunatnych intensywnie odżywia i regeneruje. Jest to dobrze skomponowana terapia dla skór z obniżonym stopniem elastyczności na skutek naturalnego procesu starzenia lub (w wyjątkowych sytuacjach) po dietach odchudzających oraz po okresie ciąży i karmienia.
 


Zabieg ~ A CLASSIC Retinol Thermo Face Gym

 

 

 

Zabieg mający na celu stymulację włókien mięśniowych twarzy. Zaopatruje skórę w energię, rewitalizuje i odświeża. W widoczny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Pobudza mikrocyrkulację i usuwa zanieczyszczenia

 

 

 Zabieg ~  HYALURONIC MULTIPLE EFFEC

 

 

 Nowa linia firmy Klapp Cosmetics HYALURONIC to skuteczna pielęgnacyjna skóry z niedoborami wilgoci, łuszczącej się i słabo napiętej. W preparatach został wykorzystany kwas hialuronowy, który poprawia w znaczący sposób stopień nawilżenia naskórka. Ponadto bogactwo innych substancji aktywnych, m.in. oleju jojoba, z nasion winogron, ekstraktu z alg, skwalenu oraz unikatowych kompleksów Pentavitin®, Antarcticine® oraz Lumiskin® przyczynia się do rewitalizacji skóry oraz sprawia , że jest ona gładka, dobrze napięta o wyrównanym kolorycie, a drobne zmarszczki i bruzdy mniej widoczne.

 

 

 

 

 


 


 


 


 kosmetyczka i gabinet kosmetyczny Sopot