gabinet kosmetyczny - Sopot, Gdańsk, Gdynia - kosmetyczka
Sopot ul. Haffnera 6 - Krzywy Domek
Tel. 58 5555 120
Kom. +48 500 079 383Jak to działa?

Depilacja laserowa

 

depilacja laserowa Gdańsk

  

   Specjalizujemy się w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer pozwalającej na stałe usuniecie zbędnego owłosienia z każdej części ciała.Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Coherent jest obecnie najskuteczniejszym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów. Firma Coherent istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji sprzętów laserowych, które mają zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetyce profesjonalnej.

Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo.Wykwalifikowany personel z 6-cio letnim doświadczeniem.Gwarancja,pełnej satysfakcji z zabiegów oraz znakomity efekt końcowy.

Długoletnie badania kliniczne potwierdzają,że inne metody depilacji,przykladowa urządzeniem IPL nie usuwają a jedynie uszkadzają strukturę mieszka włosowego.Depilacja takim sprzętem nie tylko jest nieskuteczna,ale co więcej powoduje,że depilacja profesjonalnym sprzętem laserowym jest znacznie utrudniona.Efekty zabiegów mogą być gorsze,bądź nawet dużo gorsze niż,gdyby od początku był stosowany profesjonalny sprzęt laserwy LightSheer.

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa oraz jakości przyznany przez Agencję ds.Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA jest amerykańską agencją rządową wchodzącą w skład departamentu zdrowia oraz usług społecznych. Agencja odpowiedzialna jest za kontrolę żywności,suplementów diety,kosmetykow,leków,urządzeń medycznych oraz urządzeń emitujących promieniowanie,materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA.

Pozytywna opinia wydana prza Agencję FDA jest uznawana również poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenia ze metoda jest bezpiecznatym samym niestwierdzono negatywnego wpływu na zdrowie człowieka.

Dzięki tym zaletą COHERENT LightSheer St Diode System został uzany za najskuteczniejsze urządzenie do depilacji laserowej na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

Tradycyjne metody usuwania owłosienia: golenie,woskowanie czy wyrywanie pensetą dają efekty tymczasowe. Po dziś dzień jedynym zabiegiem radzącym sobie z problemem owłosienia była elektroliza. Niestety mocno bolesna oraz czasochłonna. Przebarwienia, blizny, wrastające włosy, reakcje alergiczne są częstymi efektami ubocznymi tej własnie metody depilacji.

Mechanizm usuwania owłosienia laserem diodowym LightSheer jest podobny do tych mechanizmów, za pomocą których działają lasery aleksandrytowy czy rubinowy,jednak dłuższa fala lasera diodowego(dokładnie 800nm)jest w stanie przeniknąć zdecydowanie głębiej do naskórka.Badania histologiczne dowiodły, że laser diodowy niszczy termicznie mieszek włosowy proporcjonalnie do jego wielkości oraz ilości barwnika w nim zawartego,powodując jego zwyrodnienie i zanik.
 

depilacja laserowa Gdynia
 

 

DEPILACJA LASEROWA – W JAKI SPOSÓB DZIAŁA LASER?

Laser działa tylko i wyłącznie powierzchownie,nie wpływając na ludzki organizm.Emituje łagodną wiązkę promieni,która działa na barwnik włosa,dokładnie na melaninę przenikąc przez skórę aż do mieszka włosowego,tym samym niszcząc bezpowrotnie cebulkę.

Laser diodowy LightSheer usuwa tylko ciemne włosy.
Należy zaznaczyć,że nie wszystkie włosy rosną równocześnie.Część z nich znajduje się w fazie wzrostu.Są to włosy widoczne na skórze.Jest to faza wzrostu anagen.Włosy na tym etapie reagują na światło lasera.Pozostałe włosy znajdują się w fazie ,,uśpienia” czyli katagen oraz telogen.Etap ,,uśpienia” ma różny okres trwania od 3-8tygodni.Po tym czasie następuje aktywny etap wzrostu włosa.Dlatego też zabiegi muszą być powtarzane minimum 3-4 razy od 6-9 tygodnia.Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna,uzależniona od części ciała,na której wykonujemy zabiegi,typu skóry (karnacji) ilości włosów.

Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 40-60% owłosienia,po zakończonej serii zabiegów ok. 92% (przy ciemnym typie owłosienia).Pozostały procent to włosy jaśniejsze znacznie delikatniejsze,meszkowate.Ze względu na wcześniej przeprowadzane zabiegi depilacji woskiem,depilatorem mechnicznym czy pensetą,może zaistnieć potrzeba przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych rezultatów.

 

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niezawodny,opatentowany system chłodzenia – końcowkę ChillTip™,który chłodzi oraz chroni skórę w trakcie zabiegu i sprawia że impulsy laserowe są mniej odczuwalne.Temperatura szafirowej końcówki utrzymywana jest na poziomie około 4C.Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z innymi rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji laserowej.

 

 

depilacja laserowa Sopot

 


Pierwszy zabieg poprzedzony jest zawsze wywiadem oraz konsultacją.Kolejnym etapem przy pierwszej wizycie jest próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki oraz sprawdzenia reakcji skóry na impuls laserowy.Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości należy
odczekać kilka dni,aby ponownie przystąpić do zabiegu.
Każda skóra w sposób bardzo indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej.Może pojawić się rumień lub obrzęk okołomieszkowy.Zarówno zaczerwienienie jaki i drobne strupki,czy też niewielkie przebarwienia ustępujące już po kilku dniach.Przy wyjątkowej wrażliwości mogą się utrzymywać do kilku tygodni.

 

 


 kosmetyczka i gabinet kosmetyczny Sopot