gabinet kosmetyczny - Sopot, Gdańsk, Gdynia - kosmetyczka
Sopot ul. Haffnera 6 - Krzywy Domek
Tel. 58 5555 120
Kom. +48 500 079 383Depilacja laserowa dla PANÓW

 

Depilacja laserowa dla panów w gabinecie Laser Center.

 

 

   

 

 

 

 

     Usuwanie zbednego owłosienia jest ważne nie tylko dla kobiet,które chcą by ich ciało wyglądało estetycznie.Ostatnio coraz częściej również  p a n o w i e wykazują chęć pozbycia się zbędnego owłosienia raz na zawsze.

 

Mężczyzni ze stanowiska bacznego obserwatora przechodzą do działania.

Podejmują cykl zabiegów depilacji laserowej.

 

Zabiegi laserowe mimo,że wymagają zaangazowania odpowiedniej ilości czasu dla siebie ( na zabieg) dają bardzo dobre efekty.

 

Panowie mają sporo obaw przed odczuciami w trakcie zabiegów.

O bólu mozna zapomnieć, ten problem w obecnych czasach już nie istnieje.

Popularność kremu znieczulającego EMLA sprawiła że zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny.

Panowie najczęściej decydują się na usuwanie zbędnego owłosienia na plecach, klatce piersiowje czy brzuchu.

Przykładowo na obszarze pleców podczas pierwszego zabiegu pracuje się na całej powierzchni pleców, co jest w miarę dobrze tolerowane przez pacjentów.Laser dociera do tych włosów ,które znajdują się w fazie wzrostu,więc z uwagi na to, że w różnym czasie różne włosy znajdują się w stadium wzrostu konieczne będzie wykonanie kilku zabiegów, aby trwale usunać włos.

W momencie przesyłania impulsu świetlnego,może byc odczuwalne lekkie ukucie.

Ponieważ powierzchnia pleców u niektórych meżczyzn pokryta jest stosunkowo dużą ilością włosów,zabieg może potrwać nawet do 2 godzin.

Na końcowy efekt musimy poczekać kilka miesięcy, ale po wykonaniu 5-6 zabiegów możemy mówić o sukcesie czyli porządanym efekcie zaniku niechcianego owłosienia.

 

 

 

 

Depilacja to nie tylko moda,ale również konieczność w wypadku uprawiania niektórych sportów.

Już w starożytności Egipcjanie i Rzymianie pozbywali się całkowicie zbędnego owłosienia.W Grecji uczesnicy igrzysk prezentowali idealnie gładkie ciało.

 

 

Obfite owłosienie u mężczyzn nie jest niczym nienaturalnym, jest dla nich nie tylko mało estetyczne,przede wszystkim utrudnia utrzymanie prawidlowej higieny.

Warto zwrócić uwagę, że osoby uprawiające jakąkolwiek aktywność fizyczną znacznie szybciej i częściej się pocą, a wydzielajacy sie zapach - na skutek gromadzenia się we włosach bakterii, powoduje duży dyskomfort.

 

 

 

 

Depilacja laserowa dla pływaków.

Jest zabiegiem szczególnie istotnym.Brak włosów oznacza lepszą opływowość ciała,czucie wody - co powoduje że możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych wyników.

Depilacji podejmują się również kolarze.

 

 

 

 

Usuwąjc zbędne owłosienie poprawiają sobie komfort w sprawnym ubierniu stroju treningowgo, bez uczucia ciągniecia włosa, jak również w przypadku upadków - brak włosów w pewnym stopniu mniej komplikuje urazy mechaniczne naskórka.

Zalety depilacji laserowej doceniają również kulturytyści,którzy gładkim ciałem mogą jeszcze bardziej wyeksponować swoją muskulaturę.

 

 

 kosmetyczka i gabinet kosmetyczny Sopot