Depilacja laserowa LightSheerFocus RF+ odbudowa kolagenuSilkPeel MD PlatinumPielęgnacja twarzy - klappManicure i PedicurePowiększanie ustWypełnianie kwasem hialuronowymMezoterapia igłowaPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część kobiet pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać preparatów rozrzedzających krew

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

 

Jak przebiega zabieg

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego też proponujemy naszym pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego Emla (ok. 20 min przed zabiegiem).

W zależności od potrzeb preparatem z kwasem hialuronowym można:
– zwiększyć objętość wargi czerwonej;
– modelować kontur ust;
– wypełnić drobne zmarszczki wokół ust

 

Po zakończeniu iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest rozmasowane, dzięki czemu preparat kwasu hialuronowego zostaje równomiernie i jednolicie rozprowadzony na całej powierzchni. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy preparat z witaminą K lub inny preparat, którego celem jest ograniczenie możliwości pojawienia się drobnych zasinień.

 

Po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna)

 

 

Przeciwwskazania

•        ciąża i karmienie piersią;

•        opryszczka i inne stany zapalne skóry

•        skłonności do bliznowców

•        choroby układu immunologicznego, immunoterapia;

•        nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek)

58 5555 120

48 500 079 383

lasercenter.sopot@gmail.com