Powiększanie ust

 

 Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część kobiet pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać preparatów rozrzedzających krew

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

 

Jak przebiega zabieg ?

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego też proponujemy naszym pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego Emla (ok. 20 min przed zabiegiem).

W zależności od potrzeb preparatem z kwasem hialuronowym można:
– zwiększyć objętość wargi czerwonej;
– modelować kontur ust;
– wypełnić drobne zmarszczki wokół ust

 

Po zakończeniu iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest rozmasowane, dzięki czemu preparat kwasu hialuronowego zostaje równomiernie i jednolicie rozprowadzony na całej powierzchni. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy preparat z witaminą K lub inny preparat, którego celem jest ograniczenie możliwości pojawienia się drobnych zasinień.

 

Po zabiegu.

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna)

 

Przeciwwskazania

•        ciąża i karmienie piersią;

•        opryszczka i inne stany zapalne skóry

•        skłonności do bliznowców

•        choroby układu immunologicznego, immunoterapia;

•        nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek)

58 5555 120

48 500 079 383

lasercenter.sopot@gmail.com