Depilacja laserowa LightSheerFocus RF+ odbudowa kolagenuSilkPeel MD PlatinumPielęgnacja twarzy - klappManicure i PedicurePowiększanie ustWypełnianie kwasem hialuronowymMezoterapia igłowaPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Tajemnicze i uwodzicielskie spojrzenie to tajna broń każdej kobiety.

Niestety nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami gęstymi i długimi. Nic straconego. W obecnych czasach, nawet naturę można delikatnie poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1 SECRET LASHES.

 

Wychodzimy z założenia, że potrzeby naszych Klientek mają zdecydowanie kluczowe znaczenie. Dlatego też staramy się, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Przedłużanie rzęs, jakie mamy przyjemność Wam zaprezentować to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi, gęstymi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Nasze sztuczne rzęsy sprawią, że Wasze oczy nabiorą wyrazistości. Sztuczne rzęsy, jakie oferujemy to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu. Paniom lubiącym wyróżniać się z tłumu, oferujemy paletę kolorowych sztucznych rzęs.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo utrzymują się rzęsy SecretLashes?

Rzęsy SecretLashes utrzymują wypadają zgodnie z naturalnym cyklem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dlatego dla utrzymania pełnego efektu zaleca się uzupełnianie co 3 tygodnie.

 

Czy naturalne rzęsy są obciążone, niszczą się ?

Wszystkie produkty stosowane do zabiegu są testowane farmaceutycznie, posiadają atesty wiec są całkowicie bezpieczne dla oczu. Klej stosowany do zabiegu jest hipoalergiczny i stosowany jest do bezszwowego klejenia ran pooperacyjnych. Rzęsy nie dotykają powieki, aplikowane są od 1mm do 2 mm od skory.

 

Czy mogę korzystać z sauny i basenu ?

Rzęsy SecretLashes idealnie nadają się do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu zycia. Pływanie, sauna, solarium oraz przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs. Stosowany klej jest wodoodporny i trwały wiec radość posiadania przedłużonych rzęs może trwać przez24 godziny na dobę przez wiele tygodni.

 

Czy mogę malować rzęsy SecretLashes ?

Owszem, choć główna zaleta rzęs SecretLashes jest brak konieczności stosowania tuszu. Jeżeli pragniesz go jednak używać znajdziesz go w naszym salonie. Nie używaj nigdy tuszu wodoodpornego !

 

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs Secret Lashes:

 • choroby alergiczne oczu
 • brak naturalnych rzęs
 • zespół suchego oka
 • zapalenie spojówek
 • trichotillomania (natrętne wyrywanie rzęs)
 • łysienie (nadmierne wypadanie rzęs)
 • chemioterapia


Pielęgnacja przedłużonych rzęs:

 • należy obchodzić się z rzęsami delikatnie, nie trzeć ich
 • unikać spania na brzuchu i twarzą do poduszki
 • nie używaj zalotki do rzęs przedłużanych
 • nie stosować kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, alkoholu, protein czy rozpuszczalników oleistych gdyż osłabiają one wiązanie kleju
 • tusz do rzęs nie jest już potrzebny, ale jeśli musisz go użyć staraj się malować jedynie końcówki rzęs, wybieraj specjalnie przeznaczone do tego produkty na bazie wody


Rzęsy te mogą być z łatwością usunięte przez profesjonalistę, bez uszkodzenia naturalnych rzęs.

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek)

58 5555 120

48 500 079 383

lasercenter.sopot@gmail.com