SilkPeel MiraRollers

Zabieg z użyciem MiraRollers łączy skuteczne złuszczanie połączone z infuzją substancji aktywnej (SilkPeel DermalInfusion) z mikroiniekcjami (MiraRollers) w jeden zabieg.  Jest to jedyne takie połączenie zabiegowe wykorzystywane w medycynie estetycznej. Zabieg zapewnia niezwykłą skuteczność i rozszerza, wszystkim znane wskazania dla standardowego rollera.

 

Dzięki zabiegom SilkPeel MiraRollers zyskujesz:

  • eksfoliację naskórka,
  • infuzję substancji aktywnych (kwas hialuronowy, witamina C, kwas salicylowy, arbutyna + kwas kojowy + kwas glikolowy)
  • działanie napinające i wygładzające zmarszczki

 

MiraRollers to najnowsza końcówka zabiegowa do urządzenia SilkPeel wykorzystującego technologię DermalInfusion (tutaj link do Silka). Urządzenie to jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem dla skór wymagających pielęgnacji na najwyższym poziomie. SilkPeel DermalInfusion pracuje w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Polscy specjaliści również docenili potencjał SilkPeel DermalInfusion ( tutaj lista gabinetów).

 

Od teraz SilkPeel DermalInfusion wzbogaca się o dodatkową końcówkę MiraRollers, która rozszerza wskazania typowej mikroiniekcji o zabiegi do pielęgnacji skóry trądzikowej i skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia.

 

Z końcówką MiraRollers standardowy roller zyskuje nowy wymiar!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na zabiegi!

Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek)

58 5555 120

48 500 079 383

lasercenter.sopot@gmail.com